POWRÓT
ZOBACZ WSZYSTKIE

PRO pod klucz

Gwarancja budżetu, oszczędność czasu, indywidualny dobór dostosowanych do Twoich potrzeb rozwiązań. Zaprojektuj i zrealizuj swoje wnętrze od A – Z  z Prodesigne.


Jesteśmy nie tylko grupą ludzi z pasją do dizajnu, ale przede wszystkim specjalistami w swoim fachu. Dzięki licznym szkoleniom branżowym, ciągłemu poszukiwaniu inspiracji, śledzeniu trendów oraz towarzyszącej nam ciekawości jesteśmy gotowi urzeczywistnić każdy projekt – nawet taki, który będzie wymagał od nas wielotygodniowego zaangażowania przez całą dobę. Jesteś inwestorem indywidualnym, czy deweloperem mającym spójną wizję realizowanego przez siebie obiektu, ale potrzebujesz fachowej porady w zakresie wyposażenia wnętrz? Zwróć się do nas!

 

projekt: Osiedle Nad Stawem

 

 

Zapewnimy kompleksową obsługę od stanu surowego do wykończenia „pod klucz”. Biura, apartamenty biznesowe, salon fryzjerski, winoteka, sale konferencyjne, domy weekendowe – to tylko nieliczne z naszych „wielkoformatowych” realizacji. Zorganizujemy i wyposażymy dowolną przestrzeń – jedynym ograniczeniem będzie metraż.
Czekamy na Ciebie!

projekt: Kawalerka – ul. Romanowicza

 

projekt: Mieszkanie prywatne

sk2

sk4

sk3

sk1

 

ZapiszZapisz

czytaj więcej