POWRÓT
NEW ARRIVALS
jedyna ekspozycja kanap Inspirium w Krakowie
INSPIRIUM to polska marka mebli, której właścicielem jest firma Kaza Design sp. z o.o.. Firma powstała w 2010r w Żywcu, w południowej części Polski. To marka mebli, która jest marką kameralną, można by rzec indywidualną. Początkowo marka była dostępna dla ograniczonej grupy kontrahentów jednak z czasem firma podjęła decyzję o powiększeniu rynku sprzedaży i wprowadzeniu marki na rynek polski i europejski dla klientów indywidualnych. Tworzą ją ludzie z pasją, zaangażowaniem i energią. Każdy jest inny dlatego ciągła burza mózgów pozwala na dopracowanie każdego produktu w najdrobniejszych szczegółach. Koncentrujemy się na rzetelnym i indywidualnym dopracowaniu każdego szczegółu.

INSPIRIUM to 100% "Made in Poland", które reaguje na współczesną kulturę, rozwój życia, zmianę nawyków i wymagań klientów.

Do produkcji mebli INSPIRIUM wykorzystujemy staranie wyselekcjonowane materiały, począwszy od drzewa potrzebnego do wykonania solidnej konstrukcji, poprzez pianki, granulaty, puchy a skończywszy na tkaninach o innowacyjnych technologiach. Każdy surowiec jest istotny ponieważ przekłada się na ostateczny efekt, który musi być doskonały i bezkonkurencyjny.

Opinia klientów była zawsze strategicznym czynnikiem polityki rozwoju prowadzonej przez nasz dział techniczny. Poprzez spotkania z klientem oraz doświadczenie architektów i projektantów współpracujących z nami, przekazujemy unikalne cechy produktu, kreatywność i jakość. To właśnie tworzy DNA naszej firmy.
Narożnik
Enjoy