POWRÓT

Prodesigne tworzymy z pasji. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy zapewniają kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia wnętrz. Zapewniamy pełny serwis doradczy, projektowy, handlowy, transportowy i wykończeniowy. Nasze propozycje nigdy nie są przypadkowe – opieramy je na  doświadczeniu, wiedzy o dizajnie, architekturze i innowacjach oraz jesteśmy na bieżąco z nowościami pojawiającymi się na rynku.

“Prodesigne – inspirująca przestrzeń, która sama w sobie jest esencją designu. Miejsce, które zamienia zwykłe zakupy w poglądowy wykład na temat wyposażenia wnętrz i zmienia myślenie o własnych potrzebach w tej dziedzinie”
Piotr Metz

Usiądź wygodnie w fotelu, a my zaparzymy dla Ciebie aromatyczną kawę i włączymy przyjemną muzykę. Opowiedz nam o swoich inspiracjach, pomysłach i marzeniach – my je uporządkujemy, znajdziemy najlepsze rozwiązania i produkty, które odpowiedzą na Twoje potrzeby, ale nie obciążą nadmiernie portfela. A na koniec to wszystko zrealizujemy i zadbamy o to, by miejsce, w którym będziesz spędzać swój cenny czas, było wyjątkowe. Tak jak Ty.